shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1186 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Medreseja -Tregu (Sh. H. I. Dalliu) / 5 Maji 1 (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 58 m2
Çmimi 46.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Ne rr. 5 Maji ngjitur me Concord centre, shitet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh. Apartamenti ka çertifikate te rregullt pronesie dhe eshte i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne pozicion jug-lindje.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 3985 herë