shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1380 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Kombinat (Sheshi Jusuf Dashi) / Besim Alla (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 80 m2
Çmimi 36.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 3-te ne nje ndertim te fundit te sapoperfunduar, apartamenti ka planimetri te rregullt, koridor, banjo, ambjent ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, ballkon, punime ekstra brenda, orientimi nga perendimi. Disponon Certifikate pronesie, ne certifikate siperfaqja eshte 70m2.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1587 herë