shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1435 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Stacioni i Trenit (Lagje) / Skënder Kosturi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 73 m2
Çmimi 68.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur prane Stacionit te Trennit. Ne katin e katert te nje pallati te ri, i perbere nga nje dhome gjumi, holl i madh bashke me aneks kuzhine, nje tualet dhe nje ballkon i orientuar ne lindje. Apartamenti eshte totalisht bosh, pervec tualetit, ne proces hipotekimi, ka ndrycim natyral ne te gjithe ambientin.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 970 herë