shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1471 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Laprak (Lagje) / Spitali Ushtarak (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 74 m2
Çmimi 64.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shtije i ndodhur ne katin e 5-te (jo i fundit) ne nje pallat te viteve '90, parafabrikat, te rikonstruktuar totalisht. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe aneks gatimi, banjo, orjenti Veri-Jug. Shitet bosh ose e mobiluar. Me dokumentacion te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1786 herë