shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1476 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Bogdanëve (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 195.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 3 ne nje ndertim te ri. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje shume i kendshem dhe i madh, gjithashtu dhe gatimi, 2 tualete, 1 ballkon. Orjentimi nga Jug-Lindja. Apartamenti ka punime te vecanta nga pallati ku gjithcka eshte bere me shume cilesi dhe ekstra nga pronari i apartamentit, gjithashtu dhe mobilimi eshte shume i mire dhe thuajse pa perdorur fare. Shitet totalisht i mobiluar. ME dokumentacion te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 963 herë