shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1480 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Asim Vokshi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 120 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje te kompleksi Harry Fultz. I ndodhur ne katin e 12 banim te nje pallati te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me ankes kuzhine, dy tualete (njeri me dritare), nje depo per lavatrice, korridor dhe nje ballkon i madh i orientuar ne perendim. Apartamenti ka ndricim natyral ne te gjitha dhomat, shitet i pamobiluar, eshte i pajisur me dokumentacion te rregult.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 688 herë