shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1481 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Braka (Lagje) / H.Hysen Dalliu (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 98 m2
Çmimi 100.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje prane Prokurorise se Tiranes. I ndodhur ne katin e trete te nje pallati te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks kuzhine, nje tualet, korridor, dy ballkone te gjate te orientuar ne veri dhe ne lindje. Apartamenti eshte i pamobiluar pervec pjeses se kuzhines dhe tualetit, ka ndricim natyral ne te gjithe ambientin, pa certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 539 herë