shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1482 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Braka (Lagje) / H.Hysen Dalliu (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 98 m2
Çmimi 100.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje prane Prokurorise se Tiranes. Ne katin e shtate dhe te fundit te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks, korridor, nje tualet dhe dy ballkone te orientuar ne lindje dhe veri. Apartamenti eshte bosh pervec ankesit te gatimit dhe tualetit. Ka ndrycim natyral, pa certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 856 herë