shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1500 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Rr. e Dibrës 1
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 120 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Selvia. Ndodhur ne katin e katert banim ne nje pallat te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete, dhe tre ballkone. Secila dhome ka nga nje ballkon te cilet orientohen ne lindje dhe jug. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre komode dhe moderne. Ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 667 herë