shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1525 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza e Re (Tek) / Teodor Keko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 69 m2
Çmimi 47.500 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, ndodhet ne Unazen e Re, perballe pikes se karburantit Kastrati, vija e dyte e pallateve. Kati i trete (i pari banim), perbehet nga 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi standarte, gjithashtu dhe 1 dhome gjumi te vogel, e pershtatur, e shtruar me parket, punime ekstra, kondicioner, shitet pjeserisht e mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1417 herë