shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1549 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / 21 Dhjetori (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 68 m2
Çmimi 41.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur prane zones se Shkolles se Bashkuar, ne katin e dyte te nje pallati te vogel 2 katesh, i perbere nga 4 familje, ndertesa eshte riskonstruktuar dhe mirmbahet shume mire nga banoret, gjithashtu dhe apartamenti eshte rikosntruktuar totalisht nga e para, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje, 1 tualet, gjithashtu dhe koridoret brenda, shitet i mobiluar ose bosh. Per me shume na kontaktoni.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1511 herë