shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1551 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Myslym Shyri (Tek) / Besim Imami (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 96 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e dyte ne nje ndertim te ri, orjentimi Veri-Jug, apartamenti eshte rikonstruktuar dhe mobiluar totalisht me cilesi, perbehet nga koridori, ambjent ndenjeje, ambjent gatimi i vecante, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Nodhet ne nje zone te mire mes rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, fare prane kryqezimit te 21- dhjetorit. Aktualisht i dhene me qera. Disponon certifikate pronesie te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 548 herë