shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1556 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Medreseja -Tregu (Sh. H. I. Dalliu) / 5 Maji 1 (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 70 m2
Çmimi 58.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 ne rr. 5 Maji fare prane Concord center. Apartamenti eshte ndertuar ne vitin 2008, dhe ndodhet ne katin e 6 te godines. Ky apartament perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, nje soxhorno bashke me ambiemtin e gatimit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti orientohet nga lindja dhe ndricohet gjithe diten nga drite natyrale. Ka nje organizim perfekt dhe zoteron çertifikate te rregullt hipotekore. Ky apattament shitet per nje çmim prej 58.000?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 770 herë