shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1557 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Rr. Bardhyl
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 118 m2
Çmimi 110.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet nje apartament 2+1 ne unaze prane Triss Club te rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe orientohet nga veri - perendimi. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me dimensione te kenaqshme, soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe nje ballkoni panoramik. Apartamenti zoteron çertifikate te rregullt hipotekore, dhe shitet i mobiluar. Apartamenti eshte i pajisur edhe me panel diellor gjerman.Ky apartament shitet bashke me garazhin e familjes, dhe shitet me nje çmim okazional prej 110.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 349 herë