shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1574 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 109 m2
Çmimi 115.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur prane Zogut te Zi, por jo ne rruge kryesore, prandaj dhe ne kete apartament eshte qetesi. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt, shitet bosh.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Edmond Sharka
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 447 herë