shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1577 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Rr. Saraçëve
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 93 m2
Çmimi 93.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet nje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara e me te mira te Tiranes tek Selvia. Apartamenti eshte ndertuar para 8 vieteve, dhe ka nje cilesi te mire ndertimi. Ky apartament perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno, ambient gatimi me vete, tualeti dhe ballkoni panoramik. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit dhe shitet i mobiluar. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe shitet per nje çmim prej 93.000 Euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 632 herë