shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1588 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Durrësit / Rr. Durrësit 1
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 69 m2
Çmimi 90.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne rrugen e Durresit. Ndodhur ne katin e katert te nje pallati te vjeter, perbere nga dy dhoma gjumi, vend gatimi me vete, korridor, nje tualet dhe nje ballkon i orientuar ne perendim me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 512 herë