shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1592 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Kostandin Kristoforidhi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament ne qender te Tiranes te Prokuroria e Pergjithshme dhe 9 - Katshet. Apartamenti ndodhet ne katin e I te banimit, dhe perbehet prej 2 dhoma gjumi, soxhorno dhe 2 banjo. Apartamenti eshte i pajisur me çertifikate te rregullt pronesie dhe eshte shume e pershtatshme per klinika te ndryshme, zyra ose per banim. Kete prone e ben shume te pershtatshme vendndodhja ne qender te Tiranes, siguria dhe largesia nga institucionet kryesore te qytetit. Ky apartament shitet per nje çmim prej 135.000 euro, ju jeni te mirepritur te jepni oferten tuaj ne nr e mob 0693019885.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 275 herë