shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1593 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blloku (Zonë) / Pjetër Bogdani (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 111 m2
Çmimi 185.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament ne zonen e bllokut ne rr. Pjeter Bogdani. Apartamenti ndodhet ne katin e IV, ka nje siperfaqe prej 111 m2 , zoteron hipoteke dhe eshte i rivleresuar. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, soxhorno 2 banja dhe 2 ballkone dhe eshte i gjithi i rinovuar.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1136 herë