shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1602 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Sheshi Avni Rustemi / Pazari i Ri (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 137 m2
Çmimi 180.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Pazari i Ri. Ndodhur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe me aneks gatimi, nje tualet i madh, korridor dhe dy ballkone te orientuar ne perendim dhe jug. Apartamenti eshte totalisht bosh, ka mundesi te adaptohet me dy tualete sipas projektit. Ne proces hipotekimi.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 550 herë