shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1613 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Mine Peza / Rr. Mine Peza
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 116 m2
Çmimi 125.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje prane Prokurorise se Tiranes. Ndodhur ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, nje tualet me dritare, korridor dhe nje ballkon i madh i orientuar ne veri-perendim. Apartamenti eshtet totalisht i mobiluar, ka ndricim natyral, ndodhet ne zone te qete, ka punime cilesore dhe moderne, i pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 760 herë