shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1647 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Elbasanit / Qemal Guranjaku (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 72 m2
Çmimi 72.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 te rr. Elbasanit te Instituti i Higjenes. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti eshte i pajisur me çertifikate te rregullt hipotekore dhe shitet i mobiluar me nje çmim prej 72.000 Euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790 -(068) 564-3222
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 621 herë