shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1652 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza e Re (Tek) / Teodor Keko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 107 m2
Çmimi 59.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone per shitje, i ndodhur ne katin e 8-te dhe te fundit te nje ndertimi te ri te sapoperfunduar. Orjentimi Jug-Perendim, Perendim, Veri, eshte totalisht bosh, planimetri e rregullt. Ne proces te marjes se Certifikates.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, P. Eurocol, K.1, Ap. 1
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2171 herë