shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1666 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Don Bosko (Lagje) / Don Bosko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 115 m2
Çmimi 85.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament ne rr. Don Bosko. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte shume funksional. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, dhe orientohet nga Jug-lindja. Ky apartament eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Ky apartament ka nje siperfaqe prej 115 m2, dhe zoteron çertifikat te rregullt pronsie. Ky apartament shitet per nje çmim 85.000 ?.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 519 herë