shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1700 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Elbasanit / 3 Vëllezrit Kondi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 136 m2
Çmimi 92.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne rrugen Fuat Toptani. I ndodhur ne katin e trete te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, dy tualete dhe verande e madhe e cila pershkon te gjitha ambientet e apartamentit dhe e orientuar ne jug-lindje me pamje nga mali I Dajtit. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, ka ndricim natyral ne te gjitha dhomat. Ndodhet ne nje zone shume te qete, ka punime cilesore ekstra, ne process hipotekimi.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gerti
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë
Deri tani kjo pronë është parë 1041 herë