shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1746 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Shkolla e Kuqe (Tek) / Riza Cerova
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 92 m2
Çmimi 118.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 pran shkolles Kuqe. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimisi dhe 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka nje hapsire te brendeshme perafersishte 80m2 dhe ndodhet ne nje pallat te sapo ndertuar dhe eshte ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit dhe ka nje orientim jug-lindje gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gerti
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë
Deri tani kjo pronë është parë 536 herë