shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1748 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Asim Vokshi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 104 m2
Çmimi 115.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 pran Harry Fultz. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire administruar. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes ku eshte i perfshire dhe ambienti i gatimit si dhe 2 dhoma gjumi ku ajo martesorja ke dhe tualet brenda me ajrosje natyrale. apartamenti shitet i mobiluar perpos dhomes se femijes. Apartamenti disponon certifikate pronesie Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gerti
Celular (067) 558-7488
Adresa e Agjensisë
Deri tani kjo pronë është parë 489 herë