shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 568 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Fresku - Teleferiku (Lagje) / Fresku (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 98 m2
Çmimi 47.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament 2+1,200m nga fresku ne drejtim te thesarit,kati i 6 banim,orientim nga jugu,(dielli e kap ne dimer dhe nuk e kap ne vere),dritaret jane me grila dhe dopjo xham,uje-drita 24ore,mund te blesh vend parkimi,ka sistem ngrohje qendrore,zone e qete,2 banja(te komplentuara me te gjitha pajisjet sanitare),1 ballkon,2 dhoma gjumi,sallon + gatim,rruga e asfaltuar,ka dy vjet ne funksionim si pallat(ashensori,rrjti elektrik,hidraulik jane ok),Cmimi eshte cmim tregu(i arsyeshem).
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular 0693019885
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 10581 herë