shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje

Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 703 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga F. Mjekësisë - Sh. Bashkuar (Lagje) / Selaudin Zorba (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 70 m2
Çmimi 47.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartamenti ka nje shtese prej 80m e cila nuk eshte paraqitur ne hipoteke. Apartament per shitje i ndodhur ne katin e pare ne nje objekt 4 katesh, ndertim i vitit 1998, e pershtatur ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe aneks gatimi, koridor dhe nje banjo, ne gjendje te mire, vend parkim i garantuar, cmimi i padiskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790 -(068) 564-3222
Celular (067) 601-0111
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 8461 herë