gjejprona.com
Informacioni i Pronės
Kodi i Pronės 781 Shėnoni kodin nėse prona ju pėlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajės 1 (Qendėr - 21 Dhjetori) / Hajdar Hidi (Rr.)
Gjendja Nė Shitje
Lloji i Pronės Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipėrfaqja 67 m2
Ēmimi 75.000 EURO
Nėse prona ju pėlqen, jepni ofertėn tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e dyte ne nje ndertim te viteve '99-2000, i perbere nga koridor i brendshem qe lidh dhomen e ndenjes dhe aneksin e gatimit, dhomen e gjumit dhe banjon, me 1 ballkon te vogel, orjentimi J-P, zona ne te cilen ndodhet eshte fare prane Qendres se Tiranes - vetem 3 minuta ne kembe-, e gjithashtu zone e qete larg zhurmave te makinave pasi eshte rrugice. Me ashensor, me dokumentacion te rregullt, shitet totalisht e mobiluar.

Kjo pronë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të pronës
Informacioni i Kontaktit
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (069) 203-0130
Adresa Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronė ėshtė parė 1178 herėPostoje nė Facebook

©2008-2010 Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara. GjejProna.com