shtepi ne shitje, apartamente ne shitje,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje,tirane apartament,shtepi,toke ne shitje, banese ne shitje,dyqan ne shitje, zyre ne shitje
gjejprona.com
Informacioni i Pronës
Kodi i Pronës 781 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 1 (Qendër - 21 Dhjetori) / Hajdar Hidi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 67 m2
Çmimi 75.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e dyte ne nje ndertim te viteve '99-2000, i perbere nga koridor i brendshem qe lidh dhomen e ndenjes dhe aneksin e gatimit, dhomen e gjumit dhe banjon, me 1 ballkon te vogel, orjentimi J-P, zona ne te cilen ndodhet eshte fare prane Qendres se Tiranes - vetem 3 minuta ne kembe-, e gjithashtu zone e qete larg zhurmave te makinave pasi eshte rrugice. Me ashensor, me dokumentacion te rregullt, shitet totalisht e mobiluar.

Kjo pronë ka (15) foto. Klikoni këtu për të parë fotot e tjera të pronës
Informacioni i Kontaktit
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (069) 203-0130
Adresa Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1207 herëPostoje në Facebook

©2008-2010 Të gjitha të drejtat të rezervuara. GjejProna.com