gjejprona.com tirane
Apartament :Rezultatet e kėrkimit Nuk u gjend ndonjė pronė!
Ēmimi prej: deri
Apartament, Dy katėshe, Tre katėshe, Shtėpi Private, Vilė,

Pėrshėndetje!
Nė faqen tonė tė internetit gjenden vetėm informacionet e konfirmuara dhe tė fotografuara. Ne disponojmė edhe informacione tė tjera qė nuk janė nė faqen e internetit. Per me tepėr kontaktoni
069 20 30 130 (vetėm pėr shitje / blerje, dhe qera 300 Euro e sipėr).
Ju faleminderit!

[Faqja kryesore]


 

©2008-2013 GjejProna.com Tė gjitha tė drejtat tė rezervuara.