Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1303 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Don Bosko (Lagje) / Don Bosko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 96 m2
Çmimi 85.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e dyte ne nje ndertim te viteve '98, i cili ka vetem 3 hyrje ne kat. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje, 1 ambjent gatimi, 2 tualete, koridor te brendshem dhe te jashtem. Eshte totalisht i rikosntruktuar me standarte shume te mira, orjentimi nga Jugu dhe Perendimi. Me dokumentacion te rregullt. Cmimi i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2594 herë