Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1409 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Stacioni i Trenit (Lagje) / Stacioni i Trenit (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 116 m2
Çmimi 123.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Stacioni i Trenit. I ndodhur ne katin e katert ne nje pallat te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks kuzhine, dy tualete, nje korridor dhe nje ballkon i orientuar ne lindje. Apartamenti eshte i mobiluar, ka ndrycim natyral, eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2055 herë