Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1581 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Kavajës 2 (21 Dhjetori - H. Turizmi) / Rr. Kavajës 2
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 92 m2
Çmimi 145.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Globi. I ndodhur ne katin e njembedhjete ne nje pallat te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, tualet, dy ballkone te orientuar ne jug me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, me mobilim luksoz dhe modern, ose bosh. Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1686 herë