Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1711 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Blv. Zogu i Parë / Zogu i Parë (blv.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera per banim, tek Bulevardi Zogu i Pare. I ndodhur ne katin e katert te nje pallati me ashensor, perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks kuzhine, corridor, dy tualete dhe nje ballkon me orientim ne lindje. Apartamenti eshte i mobiluar, ka ndricim natyral.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1379 herë