Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1752 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Liqeni i Tiranës (Lagje) / Liqeni (Tek)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 100.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 ne zonen e liqenit Artificial. Apartamenti organizohet ne dhomen e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimit si dhe 2 dhoma gjumi ku ajo martesorja ka dalje ne ballkon dhe 2 tualete me aspirator. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2862 herë