Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1777 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza e Re (Tek) / Teodor Keko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 211 m2
Çmimi 99.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje ndertim te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte 2+1=2 tualete dhe ka nje verande shume te madhe. Brenda jane bere punime ekstra dhe shume cilesore nga vete pronari i apartamentit. Mund te shitet totalisht I mobiluar ose bosh, mund dhe te shkembehet me nje apartament me te vogel dhe diferenca te paguhet ne para. Nodhet ne unaze te re zona e Astirit. Siperfaqe totale 211m2, prej te cilave 101 eshte apartamenti dhe 110 veranda.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1441 herë