Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 703 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga F. Mjekësisë - Sh. Bashkuar (Lagje) / Njazi Meka 1 (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 85 m2
Çmimi 43.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70.1m me hipoteke plus nje shtese prej 15m2 te pahipotekuar. Apartament ndodhet ne katin e pare ne nje objekt 4 katesh, ndertim i vitit 1998, e pershtatur ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe aneks gatimi, koridor dhe nje banjo, ne gjendje te mire, vend parkim i garantuar, cmimi i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 11332 herë