Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1075 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tirana e Re (Lagje) / Irfan Tomini (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 105 m2
Çmimi 95.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Ne Tirane te Re, tek ish stacioni i fundit i Tiranes se Re, shitet ky apartament prej 105 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ndertim i ri, eshte i pajisur me çertifikate te rregullt pronesie. Apartamenti ka dy dhoma gjumi te bollshme, soxhornon spacioze, nje tualet dhe nje ballkon. Çmimi i shitjes eshte 95.000 Euro i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 3666 herë