Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1187 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Shkolla e Kuqe (Tek) / Thanas Ziko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 88.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Ne rrugen Thanas Ziko, Shitet Apartament 3+1 e mobiluar me Guzhine, 2 tualet, 3 dhoma gjumi, depo. Kati i pare. Zona eshte teper private dhe me sistem sigurie. Ideale edhe per ta kthyer ne ambient biznesi. Ne mes te viles Gold (rr, e dibres) dhe Medresese. 5 metra nga rruga kryesore Apartamenti eshte 75m2 ne certifikate pronesie dhe pjesa tjeter ne procedure legalizimi me procedure te perfunduar. Shitet per arsye emigrimi. Super OKAZION
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 5510 herë