Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1190 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tirana e Re (Lagje) / Irfan Tomini (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 156.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament i cili ndodhet te pallatet e Insigut, zona Tirana e Re, Kati i 5 i banueshem nga 6, me ashensor. Siperfaqja e banimit eshte 130 metra katrore, prej te cileve nje sallon i madh me dhome ndenje, ngrenje, minibar dhe aneks per gatim, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 2 banjo + korridore te brenshme te bollshme. Pallati eshte ndertim i vitit 1995 ndersa apartamenti eshte rikonstruktuar i gjithi ne 2005. Cmimi i apartamentit eshte 104000 euro dhe shitet teresisht i arreduar.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 4780 herë