Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1272 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tirana e Re (Lagje) / Sulejman Delvina (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 103 m2
Çmimi 95.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 ne rr. Sulejman Delvina, prane hotel Diplomat 1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ndertuar ne vitin 1995, por nuk ka ashensor. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare dhe 2 ballkone. Orientohet lindje-perendim dhe eshte e pajisur me çertifikate te rregullt hipotekore. Shitet me nje çmim prej 95.000 euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 3373 herë