Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1290 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Barrikadave - Dispanceria / Rr. Barrikadave
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 65 m2
Çmimi 75.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Ne nje prej zonave me qendrore dhe te kerkuara te Tiranes, ne rr. Barrikadave shitet nje apartament 2+1, prej 65 m2 ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Orientohet nga Lindja, ka çertifikate te rregullt hipotekore dhe taraca eshte e izoluar me materiale cilesore. Apartamenti gjendet ne zemer te Tiranes, dhe eshte nje shans i shume i mire per ata qe vleresojne vendndodhjen dhe komoditetin qe ajo ofron. Shitet me nje çmim prej 80.000 euro
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2963 herë