Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1330 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tregu Elektrik - M. Grameno (Lagje) / Petro Nini Luarasi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 119 m2
Çmimi 129.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhurne katin e dyte teknik ne nje pallat te ri prane shkolles se Baletit, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete, koridor i madh dhe ballkon. I pershtatshem per tu perdorur dhe si zyre, ambjent zyrash, disponon dokumentacion te rregullt.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1933 herë