Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1332 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Piaca (Sheshi Harri Truman) / Ded Gjo Luli (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 67 m2
Çmimi 108.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne qender te Tiranes, ndodhet ne nje ndertim te viteve '90 por me ashensor te sapovendosur. I perbere nga korridori, nje dhome gjumi, kuzhine bashke me dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon me orientim nga lindja (nga rruga). Apartamenti ka cartefikate pronesie dhe rivleresim.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2392 herë