Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1376 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Kostandin Kristoforidhi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 137 m2
Çmimi 180.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne qender te Tiranes, i ndodhur ne katin e 11 te nje pallati te ri, me dy ashensore, i perbere nga dy dhoma gjumi, dy korridore, dhome ndenje, aneks kuzhine me vete, dy banjo dhe nje ballkon i gjate i orientuar ne jug-lindje. I pamobiluar pervec kuzhines dhe tualeteve, me punime shume cilesore, i pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2339 herë