Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1386 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Shk Baletit / Petro Nini
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 115.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament te rr. Petro Nini afer shkolles se baletit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2, perbehet prej 2 dhomash gjumi, soxhornos, 2 tualete dhe 2 ballkone njeri nga te cilet ne dhomen e çiftit. Apartamenti zoteron çertifikate rregullt hipotekore dhe shitet me nje çmim prej 115.000 euro. Per te bere oferten tuaj jeni te lutur te na tel ne nr 0693019885.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2481 herë