Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1513 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Tirana e Re (Lagje) / Ymer Kurti (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 90 m2
Çmimi 97.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 te posta ne Tirane e Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te baneses, perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, nje soxhorno, tualet dhe ballkon. Apartamenti zoteron certifikate te rregullt hipotekore, dhe shitet me nje cmim prej 97.000 Euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1632 herë