Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1536 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Kostandin Kristoforidhi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 93.6 m2
Çmimi 138.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, pas 9-Katesheve. I ndodhur ne katin e tete te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, vend ndenje bashke me aneks kuzhine, korridor, nje tualet i madh me dritare dhe ballkon i orientuar ne veri. Apartamenti shitet bosh, ka ndricim natyral, eshte i pajisur me certifikate pronesie (hipoteke).
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1847 herë