Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1571 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 21 Dhjetori(Sheshi M. K. Ataturk) / Frederik Shiroka (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 130 m2
Çmimi 150.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, i pershtatshem per banim ose zyra, ne rrugen Naim Frasheri. I ndodhur ne katin e dyte te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, korridor, dy tualete, njeri me dritare dhe nje ballkon me orientim ne veri-lindje. Apartamenti eshte bosh pervec aneksit te kuzhines. Me punime cilesore, ka ndricim natyral. Ne proces hipotekimi.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2127 herë